Strona Główna · Kategorie Newsów Kwietnia 19 2024 02:36:07
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Web Statistics

Oferta dla wspólnot

Skład Zarządu

Skład Rady Nadzorczej

Komunikaty

KOMUNIKATY

Regulaminy są w trakcie moderniacji i mogą być nieaktualne
 • REGULAMIN C.O-obowiązuje 1.01.2023- NEW
 • Regulamin Udostępniania Dokumentów
 • Regulamin Miejsc Postojowych- NEW
 • Regulamin Zlecania Usług i dostaw obcym wykonawcą- NEW
 • Regulamin Funduszu Społecznego- NEW
 • REGULAMIN Zużycia Wody
 • REGULAMIN Rady Nadzorczej
 • REGULAMIN Zlecania usług
 • Regulamin Porządku Domowego
 • Regulamin Pomieszczeń
 • Obwieszczenie monitoring.
 • STATUT

  STATUT

 • (NEW) STATUT 12.09.2022
 • DRUKI

  Szkody należy zgłaszać na adres:

  UNIQA TU. S.A.

  Serwis do Likwidacji Szkody

  Na stronie internetowej: www.uniqa.pl wejdź w zakładkę:

 • SZKODY ROSZCZENIA
 • Wybierz kategorię ubezpieczeń DOM MIESZKANIE i kliknij ZGŁOŚ ZDARZENIE
 • następnie wybierz kategorie UBEZPIECZENIE PRZY CZYNSZU LOKATORA i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Lub

  TELEFONICZNIE

  Dla złaszajacych Szkodę:

  42 63 44 844

  Od miesiaca marca 2011 Polisa stała o Nr 640-A 111 962

  Uniqa!

  Uniqa!

  Uniqa!

  Wniosek o remont!

  Formularz zgłoszenia zgonu uprawnionego

  Zmiana wysokości metrów sześciennych wody

  Formularz wniosku o wydanie zaświadczenia

  Deklaracja przyjęcia w poczet członków

  Oświadczenie o przesyłaniu korespondencji drogą elektroniczną

  Wniosk o montaż klimatyzacji

 • Przetargi

  Przetargi!

  Przepisy Spółdzielcze
 • Prawo Spółdzielcze
 • Nowa Ustawa o Spółdzielniach
 • Wynik Przetargów

  Wynik!

  Fotki z Naszego Osiedla
  BLOK NR 19
  BLOK NR 19
  SM KRASINSKIEGO
  TVG

  Gorlice

  Spółdzielnie

  Mlodych

  Malopolska

  Informacja dla mieszkańców bloku Nr 19
  Informujemy uprzejmie mieszkańców bloku nr 19, że od dnia 02.09.2010r. zostają rozpoczęte prace dociepleniowe Państwa bloku.

  Zakres Prac:

 • Renowacja budynku mieszkalnego dwuklatkowego o pięciu kondygnacjach przy ul. Krasińskiego 19 (docieplenie ścian budynku i piwnic do poziomu gruntu, dobudowa wiatrołapów wymiana orynnowania dachowego oraz obróbki blacharskie stolarki otworowej).

  W związku z prowadzonymi pracami, należy zachować szczególną ostrożność by nie spowodować przykrych w skutkach zdarzeń.

  Prosimy otoczyć szczególną opieką dzieci w czasie prowadzonych prac /będą ustawione rusztowania/ należy dobrze zabezpieczyć mieszkanie, zamykać okna, drzwi balkonowe i itp.

  Na czas wykonywania remontu i innych prac, które tego będą wymagać, prosimy o umożliwienie wejścia Wykonawcy na balkon lub do mieszkania. Wymagana jest obecność w mieszkaniu osób starszych.

  Roboty wykonuje:

  FPHU Budglim S.J. Stanisław Przybyło,
  ul. Ściegiennego 13; 38 – 300 Gorlice.


  Wszelkie uwagi prosimy kierować do Kierownika budowy Pana Andrzeja Szafrańca, Inspektora Nadzoru Pana Tomasza Jamro lub bezpośrednio do administracji spółdzielni tel. 18 353-88-41

  Za chwilowe niedogodności przepraszamy.

  Liczymy, że estetyczny wygląd bloku i podniesiony komfort mieszkania z nawiązką zrekompensuje powstałe utrudnienia.

  Zarząd Spółdzielni

 • Oceń swoje Miasto
  Informujemy, naszych mieszkańców, że na stronie możemy wypełnić ANKIETE www.wiedzadlafirm.pl kliknij tu i wypełnij Ankiete
  Jest to element badania atrakcyjności małych i średnich miast prowadzonego przez firmę "PB Online".

  Udział w badaniu jest bezpłatny dla wszystkich respondentów. Po zakończeniu projektu władze miasta otrzymają raport końcowy uwzględniający wyniki miasta wraz z porównaniem do wartości średnich uzyskanych na całej próbie respondentów oraz do wartości uzyskanych przez inne miasta biorące udział w badaniu.

  Zachęcamy wszystkich mieszkańców Naszego Osiedla i nie tylko odwiedzających nasz portal do poświęcenia kilku chwil i wypełnienia ankiety.

  Komunikat Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach
  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach informuje, że w dniach od 6 do 14 września 2010r. Kryta Pływalnia będzie nieczynna z powodu przestoju technologicznego.

  Zapraszamy 15.09.2010 r. od godz. 6.00
  Nieprawidłowe działanie wentylacji (brak wentylacji lub wsteczny ciąg kominowy)
  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „KRASIŃSKIEGO” w Gorlicach informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6.11.2008r. (DZ.U.Nr 201 poz. 1231), wszyscy mieszkańcy muszą montować nawiewniki podczas wymiany okien na nowe, celem dopływu powietrza dla prawidłowego funkcjonowania wentylacji grawitacyjnej w mieszkaniach.


  Brak prawidłowego funkcjonowania wentylacji grawitacyjnej w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych stanowi bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców, a także jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania budynku i mieszkań w nim się znajdujących.


  Prosimy mieszkańców o zgłaszanie w Spółdzielni Mieszkaniowej zamiaru wymiany okien.


  Pamiętajmy, że tylko tyle powietrza wydostanie się z mieszkania przez wentylację ile wcześniej do niego wpuścimy. Nadmierne uszczelnienie okien może doprowadzić do zawilgocenia, a w następstwie do zagrzybienia mieszkania oraz zakłócić działanie wentylacji i odprowadzenia spalin z urządzeń gazowych.


  -=Administracja=-
  INSTRUKTAŻ w sprawie poruszania się pieszych i kierujących w obrębie skrzyżowania o ruchu okrężnym.
  Ruch pieszych po drogach publicznych regulują przepisy Ustawy prawo o ruchu drogowym. Artykuły 13 i 14 tejże ustawy dotyczą ściśle przechodzenia pieszych przez jezdnię oraz zakazów z tym związanych.
  Do obowiązków pieszego przechodzącego przez jezdnię należy ustąpienie pierwszeństwa pojazdom. Ponadto zobowiązany jest on zachować szczególną ostrożność, korzystać z wyznaczonych przejść dla pieszych oraz przekraczać jezdnię najkrótszą drogą.
  Bezwzględnie zabrania się pieszemu wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd, nawet na przejściu dla pieszych. Pierwszeństwo przed pojazdem ma jedynie pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych, lecz w sytuacji, kiedy nie zmusił kierującego do hamowania lub zatrzymania się, co stanowi wymuszenie pierwszeństwa.
  Na drodze dwujezdniowej lub w miejscach, gdzie pasy ruchu rozdzielone są wysepką (albo innym urządzeniem) przejście każdej jezdni jest przejściem odrębnym. W tej sytuacji kierujący pojazdem nie ma obowiązku ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, który znajduje się na przejściu pierwszej jezdni.
  W odniesieniu do kierujących przepisy stanowią, że zbliżając się do skrzyżowania, w tym ronda, kierujący zobowiązany jest zachować szczególną ostrożność. Oznacza to, że powinien dostosować swoje zachowanie do warunków panujących na drodze, w taki sposób, by mógł szybko i prawidłowo reagować. W przypadku ruchu okrężnego bardzo często wiąże się to za zmniejszeniem prędkości.
  Przetargi nieograniczone.
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "KRASIŃSKIEGO" w Gorlicach w dniu 27.07.2010r. ogłosiła trzy przetargi publiczne w trybie nieograniczonym zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Szczegóły w dziale przetargi.

  Walne 2010
  Informujemy mieszkańców Osiedla "KRASIŃSKIEGO", że protokół z Walnego Zgromadzenia z dnia 28.06.2010r. jest widoczny na stronie po zalogowaniu.
  Odczyt wody
  W dniach 29-30.06.2010r. nastąpi odczyt liczników wody prosimy o udostępnienie mieszkań.
  Walne 2010
  W dniu 28.06.2010r. w w Miejskim Zespole SZkół Nr 4 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Naszej Spółdzielni, które udzieliło absolutorium Członkom Zarządu ,została wybrana nowa Rada Nadzorcza na nową 2 letnią kadencję. Szczególy wkrótce.

  walne

  Księgi wieczyste dostępne on-line
  Od dnia 16.06.2010 możliwy jest publiczny, bezpłatny i powszechny dostęp do ksiąg wieczystych prowadzonych w postaci elektronicznej - poinformowało Ministerstwo Sprawiedliwości. Na razie w ten sposób można zajrzeć do ponad 12 mln spośród 18,8 mln ksiąg.

  Przeglądarka ksiąg wieczystych funkcjonuje w internecie pod adresem http://ekw.ms.gov.pl, można na nią również trafić z odnośnika na głównej stronie resortu. Minister zastrzegł, iż wprowadzone rozwiązanie "ma ułatwić życie obywatelom, nie ma natomiast umożliwić zaspokajania ciekawości". Wyjaśnił, że dostęp do ksiąg jest powszechny, ale żeby sprawdzić w internecie konkretną księgę, trzeba będzie znać jej numer. Dlatego - jak dodał - sprawdzać zapisy będą mogli na przykład właściciele i osoby uprawnione.
  Informacja o pogodzie + czujność mieszkańców.
  W związku z zagrożeniem powodziowym informujemy mieszkańców Naszego Osiedla, że bieżące informacje I M i G W dotyczące prognozowanej pogody w okresie 10 - dniowym można uzyskać na stronie internetowej www.pogodynka.pl po wpisaniu nazwy np. Gorlice.
  Jak donosi IMGW od 10.06.2010 r. prawie każdy dzień będzie kończył się lokalnymi krótkimi burzami, podczas których może wiać porywisty wiatr.Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wzmorzoną czujność.
  Strona 26 z 28 << < 23 24 25 26 27 28 >
  ULUBIONE I STARTOWA
  SZYBKI KONTAKT Ciepłowniczy
  tel. 18 353 88 41
  RODO

  RODO

 • Klauzula dla Członków
 • Klauzula dla kontrahentów
 • Zgłaszanie Awarii

  Zgłaszanie Awarii!

  UNIQA

  Najlepsze Ubezpieczenia

  UNIQA

  AGENT UBEZPIECZENIOWY

  Lucyna Ziółkowska

  ul. Wróblewskiego 10

  tel.(0-18) 352-22-95

  ul. Łokietka 34

  tel. (18) 352-63-59

  Gdzie jesteśmy:

  MAPA!

  UNIQA!

  Firmy
  W budynku Administracji znajduja się 2 firmy takie jak:

  POSTMAN!

  Gabinet psychologa